Megnyílt a Líceum Kávézó!

Utolsó módosítás: 2018. szeptember 11.

Kávé, süti, szendvicsek - mostantól a Líceum falain belül is megtalálod őket!

Hideg-és melegszendvicsek, sütemények, kávé – mindez kóstolható már a Líceumban is, megnyílt az egyetemi büfé. A Líceum Kávézó hétköznaponként reggel 7 és délután 3 óra között várja a hallgatókat és oktatókat, minőségi kínálattal – hangzott el a büfé átadóján.

Lefőttek az első kávék, megtelt a Líceum 208-as terme illatokkal és ízekkel – itt nyílt meg a Líceum Kávézó, az új egyetemi büfé. Az első vendégeket kávéval, süteménnyel és szendvicsekkel várták a kávézó munkatársai, méltó kezdetet biztosítva a tanévnek. A napi első kávé elfogyasztásában is partner a Líceum Kávézó, hiszen korán, már reggel 7 órakor kinyitnak és egészen 15:00 óráig válogathatunk a büfé kínálatából.

A büfé hangulata a környezet eleganciáját tükrözi, fiatalos lendülettel ötvözve. A cél az, hogy sok év után újra épületen belül is fogyaszthassanak kávét, üdítőt és finomságokat az itt dolgozók és ide járó hallgatók.

Fotók: Szántó György


< Vissza