KEDVENC - vadiúj műsor a Líceum Rádióban!

Utolsó módosítás: 2018. február 05.

Ezúttal Daisy keres szerető gazdit! KEDVENC magazin minden hétfőn 11:00 és 15:00 órától a Líceum Rádióban!

A Líceum Rádió vendége Társy Diána, az egri menhely vezetője, az Állatokat Védjük Együt Alapítvány elnöke volt. Felelős állattartásról, önkéntes munkáról beszélgettünk. Az első adásban Daisy kutyusnak keresünk szerető gazdit.

 

 

Daisy egy 2 év körüli oltási programos, ivartalanított kisebb testű lány kutyus, aki 6 szoptatós kölykével együtt kivert kutyusként egy barlanglakás maradványában húzta meg magát és várt segítségre. Végtelenül jóindulatú, kedves, nyugodt, könnyen alkalmazkodó, figyelmes, emberszerető, sétakedvelő és kutyakompatibilis gyönyörűség.
Igazi társ vagy kisgyermekes családok tökéletes kutyusa lehet ő.


Az alapítvány elérhetőségei: 06-20-358-2183 és 06-20-358-0607 Állatokat Védjük Együtt Alapítvány


< Vissza