Interjú a rektorral

Utolsó módosítás: 2017. szeptember 21.

Dr. Liptai Kálmán volt rádiónk első vendége

A Régi csibészekkel kezdtünk, swingeltünk is, végül ledöntöttük a falakat – mindezt Dr. Liptai Kálmánnal, az Eszterházy Károly Egyetem rektorával. Az egyetem vezetője avatta fel hivatalosan a Líceum Rádió stúdióját egy kevéssé hivatalos hangvételű beszélgetés során, még a zenei szerkesztő szerepét is magára vállalta: kedvenc zenéit hozta el nekünk, ezeket az interjú szüneteiben közösen is meghallgathattuk.
Szó esett természetesen a tanévkezdésről is: nagy kihívások elé néznek az egyetem polgárai, hiszen javában zajlik az egyetem által koordinált Komplex Alapprogram, hasít a borászképzés és a campusok összehangolt munkája is folyamatos feladata az itt dolgozóknak.
Az interjú hamarosan újra meghallgatható a Líceum Rádió facebook oldalán

 

 

Rádiónk indulásáról a HEOL is írt!
A cikk ITT olvasható.

 


< Vissza