1 éves a Líceum Rádió!

Utolsó módosítás: 2018. szeptember 10.

Ünnepelj velünk és hallgass minket egész héten!

Egy éve, szeptember közepén indult el az Eszterházy Károly Egyetem új médiumaként a Líceum Rádió!

 

 

Sokan megfordultak a rádió stúdiójában az utóbbi esztendő során, ezt az irányt szeretnénk is folytatni, e mellett pedig minél több saját, egyedi, élvezhetőp műsorötletet várunk TŐLETEK!

Keressetek minket bátran itt: facebook.com/liceumradio

 

 

 

Méltó módon szeretnénk ünnepelni az első születésnapot, így egész hétvégén szuper nyereményekkel és a már megszokott kiváló zenékkel várunk titeket! A nyereményekhez játék útján tudtok hozzájutni, a játékszabályok a következők:

 

- Hallgass bennünket 2018.09.10. és 2018.09.14. között itt: www.liceumradio.hu

- Like-old az oldalunkat! (facebook.com/liceumradio)

- Figyeld naponta a születésnapi zenét (Stevie Wonder: Happy Birthday) adásban és írj nekünk privát üzenetet a Líceum Rádió facebook oldalán! Az üzenet tartalmazza, hogy mikor hallottad pontosan a zenét!

- A Líceum Rádió bármely hallgatója előtt nyitott a játék kortól és nemtől függetlenül!

- Nyeremény: nyertesenként egy darab egyetemi logóval ellátott bögre! A játékosok között pénteken heti főnyereményként kisorsolunk egy egyetemi logóval ellátott pólót valamint egy páros belépőt a Gólyabálra!

- Az ajándékok átvehetők előre egyeztetett időpontban a Líceum Rádió stúdiójában! (Líceum, 022-es terem)

- A nyerteseket sorsolás útján választjuk ki!

SOK SZERENCSÉT KÍVÁNUNK!

 


< Vissza